View unanswered posts | View active topics It is currently Sun Mar 29, 2020 6:15 pm

Reply to topic  [ 2 posts ] 
 Fan Action by TH official italian forum! 
Author Message

Reply with quote
Post Fan Action by TH official italian forum!
Deschid acest topic cu consensul lui Raluca.

Buna fetelor!
Deci dupa cele intamplate cu stalkers-ele, THOIF(Tokio Hotel Official Italian Forum) in colaborare cu THOIFC(Tokio Hotel Italian Fan Club) va propune doua fanaction:

http://i39.tinypic.com/a31bt.jpg

La lumina avenimentelor din ultimile zile, si Italia a decis sa se ridice in picioare si sa lupte contra acestui fenomen absurd numit "Stalking" care loveste dur, iubitul nostru grup musical!
Uniti cu un singur scop in comun, THOIF si THOIFC dau start-ul proiectului "STOP STALKING"
Parteciparea este simpla, vrem sa dam la toti un mesaj tare, vrem sa facem inteles ca a viola privacy persoanelor, a intra in mod prepotent in viata lor si a nu da lor modul de a trai si de a munci in pace este GRESIT si este contra fiecarui principiu de educatie si respect.
Vrem sa facem un video, sa unim video-urile voastre, imagini sau desene care reprezinta Stalking-ul, care trebuie sa fie cat mai posibil de REALE, deci trebuie sa reprezinte greutate si agitatie provocate de acest fenomen..
ex. o fata merge pe strada si cineva o urmareste.

Nu este de glumit, este un lucru care provoaca agitatie, teribil, ganditiva sa o traiti pe pielea voastra!
Cu asta vrem a sensibilizam fan si nu, din toata lumea, a ajunge de a discuta cu ei despre propria experienza. Toate intrun fel nu ne-am simtit sigure cateodata, si in casa. Nu este teribil?

Hai sa urlam asta!

Opritiva! Lasatine sa traim!

Trimiteti video-urile, imaginile, fotografiile, desene pana in data de 3 MAI la:

aster@thoifanclub.it (cine partecipa sa mi le trimita mie si eu voi face eventuale traduceri si bineinteles o sa scriu numele autorului)

Multumim

THOIF and THOIFC staff.

continua

Last edited by RaluKaulitz on Mon Apr 20, 2009 4:41 pm, edited 1 time in total.

Mon Apr 20, 2009 2:00 am
Profile YIM

Reply with quote
Post Re: Fan Action by TH official italian forum!
A doua fanaction gandita de seregnam(membru din THOIF) si rielaborata, consista in a trimite mii de vederi la fel redactiei Bild, care a scris deja despre fanii Tokio Hotel si ar putea sa ne dea voce daca fanaction iese cum prevedem. Vederea de trimis este aceasta [multumim lui asterina...alt membru din THOIF]
http://i43.tinypic.com/2el5qx0.jpg

Uite cum trebuie sa faceti:

Imprimati imaginea si dupaaceea o lipiti bine pe o vedere alba sau una care are deja o imagine(de exeplu o vedere orasului vostru), in acest caz este FOARTE IMPORTANT CA IMAGINEA SA FIE LIPITA BINE pe vedere.

Dupaaceea trimiteti vederea la aceata adresa:

BILD
AXEL-SPRINGER-STR. 65
10969 BERLIN
DEUTSCHLAND

sursa: http://forum.universalmusic.it/forum/sh ... hp?t=58205

traducerea by me

Mon Apr 20, 2009 4:39 pm
Profile YIM
Reply to topic   [ 2 posts ]